Посібники серії "Шкільна бібліотека"




  

Корисні матеріали, які можуть стати в нагоді при підготовці до Першого уроку:



  1. Виховуємо стійкість – поради для батьків і вчителів
  2. Віртуальний простір шкільної спільноти: безпека під час війни
  3. Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?
  4. Мінна безпека
  5. Поради від захисника України: МОН розробило спеціальний комікс для дітей у воєнний стан
  6. Правила безпеки під час війни. Інформація для підлітків
  7. Правила онлайн-безпеки, які важливо пояснити дітям
  8. Про зустрічі класних керівниківз учнівською спільнотою під час війни
  9. Фрази, які підтримують дітей у розмові про війну
  10. Як учителям розпочати навчальний процес. 42 практики та 18 відповідей на запитання від Світлани Ройз

 


 24 серпня -День Незалежності України!

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року.

День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Історія України - це шлях до Незалежності, шлях, на якому кожна подія - це крок до мрії.

24 серпня 1991 року було проголошено незалежність української держави. Це проголошення стало кінцевим результатом багатовікової боротьби українського народу та його найвидатніших синів за незалежність України, яка протягом свого існування дуже часто страждала від посягань загарбників і в різні періоди входила до складу різноманітних держав та утворень.

Одним із перших кроків до незалежності можна вважати прийняття Декларації про державний суверенітет України, яка була прийнята Верховною радою УРСР 16 липня 1990 року.

Декларація хоч і не проголошувала незалежність України, але вона визначала те, що Україна є суверенною національною державою, її суверенітет поширюється на всю територію країни та на всі сфери українського суспільства. Хоч Україна за результатами проголошення декларації про державний суверенітет і залишалася у складі СРСР, цей документ мав дуже велике значення. Його значення полягало насамперед у тому, що він продемонстрував волю українського народу до незалежності, він став поштовхом до запуску процесів, які завершилися 24 серпня 1991 року.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.


 23 серпня - День Державного Прапора України!



День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.